Názor na YouTubera- SMUSA

13. listopadu 2014 v 18:17 | fanATIk |  Názory na YouTubery
Čaute lidičky! :)
Moc se Vám omlouvám, že jsem tu cca 14 dní nebyla, ale teď ve škole píšeme strašně moc testů a když jsem se dívala, jaké známky mám na čtvrtletí, musím se opravdu do pololetí snažit. Budu se snažit se Vám co nejvíce věnovat, a jelikož doma nemám žádný počítač, a na mobilu mně vůbec článek psát nejde, vždy chodím k mé kamarádce, která bydlí nedaleko mě, a u ní si ten nějaký článek naspíšu. A teď k věci.
Vymyslela jsem nové téma na články- co si myslím o veškerých (známých) YouTuberech, neboli názor. A dneska jsem si pro Vás připravila názor na Vlogera a Let's Playera Smusu.

Názor na jeho vlogy
Jeho vlogy se mi strašně moc líbí, protože jsou velice zábavné a podle mě dodávají spoustu energie, a někdy mi připadá, že si dal alespoň deset energeťáků naráz. :D A i ta sprostá slova mi tam nějak nevadí, podle mě to k jeho charakteru i patří. :) Nejvíce se mi líbí videa společně točená s GoGem.

Názor na Let's Play
Jeho Let's Playe moc nesleduji, tedy, viděla jsem jenom jeden, a to Let's Play na Happy Wheels. Ale i to jedno video na Happy Wheels se mi líbilo, a to protože, jak už jsem říkala, má moc dobrý smysl pro humor a umí každého pobavit. :)

Celkový dojem: ★★★★★


Vaše adminka fanATIk
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
fanCLUBS: